سرویس اف تی پی بکآپ جهت نگهداری اطلاعات مهمسرویس FTP Backup یک فضای امن و راحت را جهت نگهداری فایل‌های Backup و مهم به شما ارائه می‌دهد. بوسیله هرکدام از پلن‌های ما شما قادر هستید بوسیله انواع برنامه‌های FTP و یا اپلیکیشن‌های File Manager تلفن هوشمند اندروید و یا اپل به فضای خود دسترسی داشته باشید.
سرویس ما از پروتکل‌های FTP, FTPS, SFTP, SCP, HTTPS, Samba/CIFS پشتیبانی می‌نماید. بوسیله FTP Backup ارائه شده توسط ما، در هر کجا که باشید بوسیله اینترنت می‌توانید به فایل‌های خود دسترسی داشته باشید.نمایش پلن‌هاپرداخت آنلاین

شبکه شتاب 

کلیه سرویسهای سایت را می‌توانید پس از سفارش بوسیله کارت‌های بانکی عضو شتاب توسط بانک‌های طرف قرارداد پرداخت نمایید.
لازم به ذکر است که هر کارت بانکی عضو شبکه شتاب قادر به پرداخت از هر درگاه بانکی می‌باشد.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

کاربران میتوانند به صورت ۲۴ ساعته از قسمت "درخواست پشتیبانی" مشکلات و سوالات خود را عنوان نمایند و پاسخگویی طبق بند ۱۷ شرایط و ضوابط در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

امنیت و نظارت

کارمندان ما به صورت دقیق و منظم عملکرد سرورها را از جمله، http، pop3، mySql و پورتهای ورودی و خروجی را تحت نظر داشته و در صورت بروز هرگونه مشکل در کوتاه‌ترین زمان ممکن آنها حل را خواهند کرد.

تهیه نسخه پشتیبان

به صورت منظم از کلیه سایت‌های روی سرورها طبق بند ۸ شرایط و ضوابط نسخه پشتیبان (Backup) تهیه می‌گردد، تا در زمان بروز مشکل از آن بتوان استفاده کرد.